El prestigiós diari ha publicat un reportatge que parla del passat, el present i el futur de la nostra entitat

30/06/2016

El Club Patí Congrés està en un moment dolç i la prova d’això és que un diari com El Periódico de Catalunya ha publicat en la seva edició d’avui dijous, 30 de juny de 2016, un reportatge sobre la nostra entitat, en el que explica la seva història, el seu present i el seu futur.

En aquest enllaç (http://www.elperiodico.cat/ca/noticias/barcelona/una-familia-sobre-rodes-5237560) el podeu veure en l’edició digital del diari, però el reportatge també ha sortit publicat en l’edició de paper, en concret a la pàgina 42 de la seva secció dedicada als districtes.

Esperem que el gaudiu,

1, 2, 3…Congrés!!!

Share:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Deixa un comentari