Juvenil A

Alex Pedro Casteñeda (p) – Nico Posada – Sergio Ordiales – Martí Benito – Quim Martínez – Hugo Carmona – Roger Guinovart – Arnau Monsergas

Entrenador: Toni Ventura

Delegats: Julio Monsergas – Javier Ordiales

CLASSIFICACIÓ JUVENIL COPA CATALANA GRUP 7

Pos. Equip Punts P.J. P.G. P.E. P.P. G.F. G.C. Gav. PEN.
1 CP VILANOVA A 12 6 4 1 1 29 19 10 -1
2 CP CONGRÉS – LSEM A 10 7 3 1 3 21 26 -5  
3 CP VILAFRANCA B 9 6 2 3 1 24 17 7  
4 CP CALAFELL A 7 6 2 1 3 10 18 -8  
5 IGUALADA HC D 5 7 1 2 4 11 15 -4  

RESULTATS JUVENIL COPA CATALANA GRUP 7

05/03/2022

CP CONGRÉS – LSEM A

4  –  2

CP CALAFELL A

12/03/2022

IGUALADA HC D

 4  –  3

CP CONGRÉS – LSEM A

19/03/2022

CP CONGRÉS – LSEM A

 2  –  2CP VILAFRANCA B

02/04/2022

CP VILANOVA A

11  –  3CP CONGRÉS – LSEM A

23/04/2022

CP CALAFELL A

 2  –  3CP CONGRÉS – LSEM A

30/04/2022

CP CONGRÉS – LSEM A

 2  –  0IGUALADA HC D

08/05/2022

CP VILAFRANCA B

 5  –  4CP CONGRÉS – LSEM A

14/05/2022

CP CONGRÉS – LSEM A

 

CP VILANOVA A

CLASSIFICACIÓ JUVENIL OR PREFERENT 4P

Pos.EquipPuntsP.J.P.G.P.E.P.P.G.F.G.C.Gav.
1CH CALDES RECAM LÀSER A30101000661848
2CERDANYOLA CH2110703433112
3CE VENDRELL A1510505473017
4CP VILAFRANCA B10103162445-21
5CP CONGRÉS – LSEM A7102172557-32
6CE NOIA FREIXENET B6102083054-24

RESULTATS JUVENIL OR PREFERENT 4P

16/01/2022 CP CONGRÉS – LSEM A 2  –  11 CE VENDRELL A
23/01/2022 CE NOIA FREIXENET B 5  –  3 CP CONGRÉS – LSEM A
29/01/2022 CP CONGRÉS – LSEM A 2  –  2 CP VILAFRANCAB
05/02/2022 CE VENDRELL A 8  –  0 CP CONGRÉS – LSEM A
12/02/2022 CP CONGRÉS – LSEM A 5  –  3 CE NOIA FREIXENET B
20/02/2022 CP VILAFRANCA B 3  –  5 CP CONGRÉS – LSEM A

CLASSIFICACIÓ JUVENIL OR 4A

Pos. Equip Punts P.J. P.G. P.E. P.P. G.F. G.C. Gav.
1 CH CALDES RECAM LÀSER A 24 8 8 0 0 61 12 49
2 CERDANYOLA CH 18 8 6 0 2 57 25 32
3 CP CONGRÉS – LSEM A 9 8 3 0 5 27 39 -12
4 CH PALAFRUGELL 6 8 2 0 6 18 54 -36
5 CH SANTA PERPETUA 3 8 1 0 7 17 50 -33

RESULTATS JUVENIL OR 4A

25/09/2021CH SANTA PERPETUA2  –  5CP CONGRES – LSEM A
02/10/2021CERDANYOLA CH 6  –  1CP CONGRES – LSEM A
16/10/2021CP CONGRES – LSEM A 4  –  5CH CALDES RECAM LÀSER A
24/10/2021CH PALAFRUGELL 5  –  3CP CONGRES – LSEM A
13/11/2021CP CONGRES – LSEM A 5  –  3CH SANTA PERPETUA
20/11/2021CP CONGRES – LSEM A 1  –  7CERDANYOLA CH
27/11/2021CH CALDES RECAM LÀSER A 7  –  2CP CONGRES – LSEM A
11/12/2021CP CONGRES – LSEM A 6  –  4CH PALAFRUGELL