Prebenjamí B

 Einar Soriano(58), Bruno Redondo (71), Marc Capitán (72), Gerard Belmonte (73), Pau Gorina (77), Simone Citterio (78), Biel Estrada (79)

Entrenador: Rafa Forcada

Delegat: Aleix Gorina

BCN PREBENJAMI PLATA 2ª FASE

PREBENJAMÍ PLATA 2
 
PUNTS
J
G
E
P
F
C
Gav
PEN
1
SOLIDEO PHC SANT CUGAT B
9
3
3
0
0
10
3
7
 
2
CP MASQUEFA A
7
3
2
1
0
10
2
8
 
3
HC PIERA A
7
3
2
1
0
10
3
7
 
4
JESUS MARIA I JOSEP A
6
3
2
0
1
7
6
1
 
5
CP TORDERA
5
3
1
2
0
8
5
3
 
6
CLUB HOQUEI VILASSAR
4
3
1
1
1
5
7
-2
 
7
CLUB PATÍ MANRESA A
3
3
1
0
2
7
6
1
 
8
CP CORBERA A
1
3
0
1
2
3
10
-7
 
9
CHP SANT FELIU B
0
3
0
0
3
2
10
-8
 
10
CP CONGRÉS – LA SAGRERA ES MOU B
0
3
0
0
3
2
12
-10
 

CLASSIFICACIÓ PREBENJAMÍ PLATA — PRIMERA FASE — [SEP’22-DEC’22]

PREBENJAMÍ PLATA 4
 
PUNTS
J
G
E
P
F
C
Gav
Pen
1
CPI LA SAGRERA A
22
8
7
1
0
30
5
25
2
CP CONGRÉS – LA SAGRERA ES MOU B
18
8
6
0
2
26
13
13
3
CHP SANT FELIU B
17
8
5
2
1
26
11
15
4
HC PALAU PLEGAMANS B
17
8
5
2
1
24
12
12
5
TORRELLES CLUB PATI A
12
8
4
0
4
20
21
-1
6
CLUB HOQUEI SANTA PERPÈTUA B
9
8
3
0
5
17
20
-3
7
CH CALDES RECAM LÀSER C
6
8
2
0
6
9
27
-18
8
CLUB HOQUEI CLARET B
4
8
1
1
6
12
26
-14
9
CLUB PATÍ MANRESA B
0
8
0
0
8
2
31
-29

RESULTATS I CALENDARI [SEP’22-DEC’22]

PREBENJAMÍ PLATA 4
01/10/2022
11:00   JORNADA 1
TORRELLES CLUB PATI A
CP CONGRÉS – LA SAGRERA ES MOU B
2 – 4
22/10/2022
10:00   JORNADA 3
CP CONGRÉS – LA SAGRERA ES MOU B
CPI LA SAGRERA A
1 – 4
05/11/2022
10:00   JORNADA 4
CLUB HOQUEI SANTA PERPÈTUA B
CP CONGRÉS – LA SAGRERA ES MOU B
1 – 4
12/11/2022
11:15   JORNADA 5
CP CONGRÉS – LA SAGRERA ES MOU B
CHP SANT FELIU B
3 – 1
27/11/2022
16:15   JORNADA 6
CLUB PATÍ MANRESA B
CP CONGRÉS – LA SAGRERA ES MOU B
0 – 4
26/11/2022
15:30   JORNADA 7
CP CONGRÉS – LA SAGRERA ES MOU B
CLUB HOQUEI CLARET B
4 – 0
03/12/2022
10:30   JORNADA 8
HC PALAU PLEGAMANS B
CP CONGRÉS – LA SAGRERA ES MOU B
4 – 2
17/12/2022
11:15   JORNADA 9
CP CONGRÉS – LA SAGRERA ES MOU B
CH CALDES RECAM LÀSER C
4 – 1

79 Biel Estrada
73 Gerard Belmonte
72 Marc Capitan
71 Bruno Redondo
77 Pau Gorina
58 Einar Soriano
78 Simone Citterio
Entrenador: Rafa Forcada
Delegat: Aleix Gorina