Prebenjamí A

  • Roger Cantoni (25)- Victor Lopera (21) – Zahid Jafet Muhammad (22) – Enzo Gardiol (27)-  Enoc Ribas (23) – Luis Sanmartin (4)

Entrenador: Andreu Casanellas

Delegat: Jordi Cantoni

Competició actual:  [ABR’22-JUN’22] PREBENJAMÍ OR – GRUP 1-1

Competicions anterior

  • [ENE’22- MAR’22] PREBENJAMÍ OR – GRUP 2P
  • [SEP’21- DEC’21] PREBENJAMÍ OR – GRUP 2A

CLASSIFICACIÓ PREBENJAMÍ OR – GRUP 1-1 [ABR’22-JUN’22]

PREBENJAMÍ OR – GRUP 1-1
 
PUNTS
J
G
E
P
F
C
Gav
PEN
1
CLUB PATÍ VOLTREGÀ A
23
11
7
2
2
35
21
14
2
CH CALDES RECAM LÀSER A
23
11
7
2
2
34
22
12
3
CLUB PATÍ CONGRÉS – LSEM A
20
11
6
2
3
30
25
5
4
PHC SANT CUGAT A
20
11
6
2
3
31
26
5
5
CE NOIA FREIXENET A
14
11
4
2
5
27
26
1
6
CE NOIA FREIXENET B
14
11
4
2
5
24
29
-5
7
CLUB PATI VILANOVA A
7
11
2
1
8
21
35
-14
8
HF SANT JOSEP A
4
11
1
1
9
20
38
-18

RESULTATS I CALENDARI PREBENJAMÍ OR – GRUP 1-1 [ABR’22-JUN’22]

PREBENJAMÍ OR – GRUP 1-1
10/04/2022
10:00   JORNADA 1
CE NOIA FREIXENET B
CLUB PATÍ CONGRÉS – LSEM A
2 – 4
24/04/2022
12:30   JORNADA 2
CLUB PATÍ CONGRÉS – LSEM A
CE NOIA FREIXENET A
1 – 3
30/04/2022
11:15   JORNADA 3
CLUB PATI VILANOVA A
CLUB PATÍ CONGRÉS – LSEM A
1 – 4
07/05/2022
10:00   JORNADA 4
CLUB PATÍ CONGRÉS – LSEM A
HF SANT JOSEP A
4 – 2
14/05/2022
17:00   JORNADA 5
CLUB PATÍ CONGRÉS – LSEM A
CE NOIA FREIXENET B
3 – 1
29/05/2022
10:00   JORNADA 6
CE NOIA FREIXENET A
CLUB PATÍ CONGRÉS – LSEM A
04/06/2022
11:15   JORNADA 7
CLUB PATÍ CONGRÉS – LSEM A
CLUB PATI VILANOVA A
11/06/2022
10:00   JORNADA 8
HF SANT JOSEP A
CLUB PATÍ CONGRÉS – LSEM A

ANTERIORS

CLASSIFICACIÓ PREBENJAMÍ OR – GRUP 2P [ENE’22-MAR’22]

PREBENJAMÍ OR – GRUP 2P
 
PUNTS
J
G
E
P
F
C
Gav
PEN
1
CLUB PATÍ CONGRÉS – LSEM A
18
10
5
3
2
27
23
4
 
2
PHC SANT CUGAT A
17
10
5
2
3
29
25
4
 
3
CLUB PATÍ VOLTREGÀ A
17
10
5
2
3
29
19
10
 
4
CH CALDES RECAM LÀSER A
17
10
5
2
3
30
23
7
 
5
MARTINELIA CLUB PATÍ MANLLEU A
13
10
4
1
5
22
29
-7
 
6
PHC SANT CUGAT B
3
10
1
0
9
16
34
-18
 

 

RESULTATS I CALENDARI PREBENJAMÍ OR – GRUP 2P [ENE’22-MAR’22]

PREBENJAMÍ OR – GRUP 2P
06/02/2022
09:00 JORNADA 1
CH CALDES RECAM LÀSER A
CLUB PATÍ CONGRÉS – LSEM A
4 – 1
13/03/2022
12:30 JORNADA 2
CLUB PATÍ CONGRÉS – LSEM A
CLUB PATÍ VOLTREGÀ A
3 – 1
30/01/2022
10:15 JORNADA 3
MARTINELIA CLUB PATÍ MANLLEU A
CLUB PATÍ CONGRÉS – LSEM A
3 – 3
05/02/2022
11:15 JORNADA 4
CLUB PATÍ CONGRÉS – LSEM A
PHC SANT CUGAT B
4 – 1
12/02/2022
11:00 JORNADA 5
PHC SANT CUGAT A
CLUB PATÍ CONGRÉS – LSEM A
2 – 3
19/02/2022
10:00 JORNADA 6
CLUB PATÍ CONGRÉS – LSEM A
MARTINELIA CLUB PATÍ MANLLEU A
3 – 2
05/03/2022
11:45 JORNADA 7
CLUB PATÍ VOLTREGÀ A
CLUB PATÍ CONGRÉS – LSEM A
3 – 1
12/03/2022
10:00 JORNADA 8
CLUB PATÍ CONGRÉS – LSEM A
CH CALDES RECAM LÀSER A
3 – 3
20/03/2022
11:00 JORNADA 9
PHC SANT CUGAT B
CLUB PATÍ CONGRÉS – LSEM A
1 – 3
26/03/2022
16:00 JORNADA 10
CLUB PATÍ CONGRÉS – LSEM A
PHC SANT CUGAT A
3 – 3

CLASSIFICACIÓ PREBENJAMÍ OR – GRUP 2A [SEP’21-DEC’21]

PREBENJAMÍ OR – GRUP 2A
 
PUNTS
J
G
E
P
F
C
Gav
PEN
1
CH CALDES RECAM LÀSER A
30
10
10
0
0
37
6
31
 
2
CLUB PATÍ CONGRÉS – LSEM A
24
10
8
0
2
33
10
23
 
3
PHC SANT CUGAT B
18
10
6
0
4
28
19
9
 
4
CP VIC
10
10
3
1
6
15
27
-12
 
5
HC CASTELLAR A
4
10
1
1
8
10
34
-24
 
6
HC PALAU PLEGAMANS B
3
10
1
0
9
9
36
-27
 

RESULTATS I CALENDARI PREBENJAMÍ OR – GRUP 2A [SEP’21-DEC’21]

PREBENJAMÍ OR – GRUP 2A
25/09/2021
11:00 JORNADA 1
HC PALAU PLEGAMANS B
CLUB PATÍ CONGRÉS – LSEM A
0 – 4
02/10/2021
11:00 JORNADA 2
CLUB PATÍ CONGRÉS – LSEM A
PHC SANT CUGAT B
4 – 2
16/10/2021
11:00 JORNADA 3
CP VIC
CLUB PATÍ CONGRÉS – LSEM A
0 – 4
23/10/2021
11:30 JORNADA 4
CLUB PATÍ CONGRÉS – LSEM A
CH CALDES RECAM LÀSER A
1 – 3
06/11/2021
17:15 JORNADA 5
HC CASTELLAR A
CLUB PATÍ CONGRÉS – LSEM A
0 – 4
13/11/2021
10:00 JORNADA 6
CLUB PATÍ CONGRÉS – LSEM A
HC PALAU PLEGAMANS B
4 – 0
20/11/2021
15:15 JORNADA 7
PHC SANT CUGAT B
CLUB PATÍ CONGRÉS – LSEM A
1 – 4
27/11/2021
12:15 JORNADA 8
CLUB PATÍ CONGRÉS – LSEM A
CP VIC
4 – 0
11/12/2021
00:00 JORNADA 9
CH CALDES RECAM LÀSER A
CLUB PATÍ CONGRÉS – LSEM A
4 – 0
18/12/2021
10:00 JORNADA 10
CLUB PATÍ CONGRÉS – LSEM A
HC CASTELLAR A
4 – 0
ANDREU CASANELLAS
ENZO GARDIOL
ROGER CANTONI
ENOC RIBAS
VICTOR LOPERA
LUIS SANMARTIN
ZAHID JAFET MUHAMMAD