El CP Congrés participa a la 17a Mostra d’Entitats de la Sagrera

El nostre club hi va tenir un estand i va organitzar diverses activitats dirigides als més menuts

El passat dissabte dia 10 de novembre, el Club Patí Congrés va participar a la 17a Mostra d’Entitats de la Sagrera, a la que el nostre club va tornar a participar organitzant diverses activitats dirigides als més petits a la plaça Jardins d’Elx.

Un equip de monitors de base format per Roger Ventura, Biel PerpinyàPol Masdeu i Andreu Casanellas, a la vegada jugadors del club, sota la direcció dels coordinadors Víctor Cruz i Ferran Cussó, va ser l’encarregat d’organitzar les activitats per a tots els nens i nenes que es van interessar i es van acostar a l’estand del club.

La jornada va ser un èxit i van ser molts els nens i nenes del barri que van participar a les activitats.

Imatges per la història del Clàssic

2015
2016
2018
2020. Pandemia
2021
2022
2023