RESULTATS I CLASSIFICACIÓ NACIONAL CATALANA (8a Jornada)

RESULTATS 8a JORNADA (6 a 8 de novembre 2015)

CAMBRILS CH 7-6CP RODA
CH CALDES 3-4CP TARADELL
HP TONA 3-3CP CONGRÉS
CPH OLOT 2-10CAPELLADES HC
HC RIPOLL 3-7HC ALPICAT
HC SANT JUST 3-3CE NOIA
G.E. i E.G. 2-1CP MASQUEFA

CLASSIFICACIÓ

PosEquipPuntsP.J.P.G.P.E.P.P.G.F.G.C.
1CAPELLADES HC1785213628
2G.E. i E.G.1685123228
3HC ALPICAT1675114834
4CP TARADELL1575022819
5HC SANT JUST1474213022
6HP TONA1484223932
7CE NOIA Freixenet1173223329
8CP FOLGUEROLES1073132327
9CPH OLOT B-Sensible982332934
10CH CALDES Recam Làser872232932
11CP CONGRÉS771422524
12CAMBRILS CH782152736
13HC RIPOLL772142734
14CP MASQUEFA581252737
15CP RODA080082441
 TOTALS……………. : 112442444457457

Share:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Deixa un comentari